Velká cena Kadaně
23/05/2023

Dne 21.5.2023 se konala Velká cena Kadaně, která byla zároveň bodovanou soutěží pro kategorii U14.

Děčínské judo zde reprezentovalo celkem 7 závodníků, kteří předvedli krásné judo a ukázali výbornou formu.

Nejlépe se dařilo Františku Zvolánkovi a Ele Nevečeřalové, kteří ve svých váhách nenašli přemožitele a získali krásné zlato.

Zlatá medaile utekla o kousek Bětce Šlajsové, které kvůli absenci závodníku ve své váze šla a váhovou kategorii výš, ve které získala stříbrnou medaili.

Na bronzových pozicích se po těžkých bojích umístili Míra Doležal a Petra Hájková.

Medailové umístění uteklo o kousíček Vaškovi Zvolánkovi, který skončil na čtvrtém místě. Jirka Jonáš, který zrovna neměl svůj den, předvedl hezké boje, ale i přesto skončil na pátém místě.

Děčínští judisté předvedli krásné zápasy a my doufáme, že se jim bude takhle dařit i na dalších turnajích.